درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای دانش تاسیسات زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و وابسته به وزارت کار دارنده مجوز و پروانه تاسیس به شماره 14142810 مجری برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت به صورت کارگاهی و مهندسی در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد. گواهینامه ارائه شده توسط این موسسه، در کلیه کشور های عضو قانون جهانی کار (نظیر اروپا و امریکا) معتبر وقابل ترجمه می باشد.

توجه:آموزش دوره های فنی و حرفه ای با ارائه مدرک معتبر تنها مختص آموزشگاه های دارای مجوزازسازمان فنی حرفه ای می باشد ومدارک ارائه شده توسط شرکتهای خصوصی فاقد اعتبار می باشد وهرگونه ادعا دراین زمینه کلاه برداری میباشد.

چیلر اسکرال چیست؟

یکی از انواع کمپرسور که امروزه در دنیا شدیداً مورد توجه قرار گرفته، کمپرسور های اسکرال می باشند.
این کمپرسور ها از دو حلزون که یکی ثابت و دیگری متحرک است تشکیل شده است. حرکت حلزون متحرک باعث فشرده شدن گاز بین این دو شده و فشار لازم را در خروجی ایجاد می کند. این نوع کمپرسور ها دارای مزایای فراوانی می باشند که باعث جایگزین شدن آنها بجای کمپرسور های رفت و برگشتی شده است که برخی از مهمترین این مزایا بشرح زیر است:

1- طول عمر بالا و نگهداری آسان :

این نوع کمپرسور ها پایین ترین نرخ خرابی (Failure Rate ) را در بین سایر انواع کمپرسور ها دارند و نگهداری آنها بسیار ساده است. این مهم بدلیل وجود خصوصیات زیر بدست آمده است:
الف- تعداد قطعات متحرک کمتر نسبت به سایر انواع.
ب- مقاومت در مقابل بازگشت مایع به کمپرسور (که یکی از بزرگترین علت های خرابی در کمپرسور های رفت و برگشتی است)بدلیل عدم وجود (Valve plate) و همچنین روش متراکم کردن گاز در این نوع کمپرسور ها.
ج- گشتاور استارت پایین ، زیرا این نوع کمپرسور ها بدلیل روش خاص متراکم کردن گاز عملا بدون بار راه اندازی می شوند.
د- سیستم های حفاظتی الکترونیکی داخلی برای موتور.
و- سیستم حفاظتی داخلی در مقابل دمای بیش از حد ورودی.

2 - کارکرد آرام، بدون صدا و لرزش:
کمپرسورهای Scroll کم صداترین کمپروسور ها در محدوده کار خود می باشند بطوریکه صدای تولید شده توسط آن ها در مقایسه با کمپرسور های بسته رفت و برگشتی 60dbکمتر است، همچنین بدلیل ماهیت چرخشی کار، این کمپرسور ها در مقایسه با حرکت رفت و برگشتی در کمپرسورها تقریبا بدون لرزش هستند.

3- داشتن COPبالاتر از3 :
COP این کمپرسور ها نسبت به انواع دیگر به مقدار قابل ملاحظه ای بیشتر است، بطوریکه در برخی موارد در مقایسه با کمپرسور های رفت و برگشتیCOP آن ها تا حدود 20 درصد بالاتر است، این به معنی مصرف برق کمتر و نیاز به کندانسور کوچکتر در تناژ مساویست.4- چیلر هوایی مدولار (Modular Air-cooled Chiller) :
علاوه بر تمام موارد ذکر شده، در اینگونه چیلر ها نحوه عملکر بصورت قدم به قدم است.به این معنی که اگر میزان مصرف کمتر باشد، کمپرسور تماماً زیر بار نرفته و مرحله به مرحله باافزایش مصرف،تمام ظرفیت کمپرسور زیر بار خواهد رفت،که اساسی ترین مزیت این کار صرفه جویی در میزان مصرف برق میباشد.
در اینگونه چیلرها نیازی به برج خنک نیست و کندانسور هوایی جایگزین برج خنک کنده گشته است که این موضوع در مناطق مرطوب از آنجا که برج خنک کننده به خوبی جواب نمی دهد بسیار حائز اهمیت می باشد.

باتوجه به درخواست بسیاری از هنرجویان و اخذ مجوز ازسازمان فنی حرفه ای این موسسه اقدام به برگزاری دوره آموزشی تخصصی سرویس وتعمیرات چیلر های تراکمی می نماید. كلاسها به صورت تئوري و عملي در كارگاه دانشگاه فني مهاجراصفهان و موسسه آموزشی دانش تاسيسات برگزار مي گردد و در پايان دوره به كليه شركت كنندگان گواهي پايان دوره با تاييد فني و حرفه اي اعطا مي گردد.

مهمترين عناوين ارائه شده در اين دوره :

1- آشنايي با عملكرد مكانيكي و الكتريكي دستگاه

2- عيب يابي تخصصی انواع دستگاه

3- شارژ وکیوم نشت یابی واسيدشويي سيكل تبريد

4- آشنايي با مدارات برق و الکتریک انواع دستگاه هاونقشه خوانی

5- اشنايي با انواع كنترل كننده ها(های پرشر لوپرشر اویل پرشر و انتی فریز) و نحوه ي ستينگ كردن آنها

6- اشنایی بانحوه تعویض کردرایر

7- آشنايي با تعميرات و سرويس تجهيزاتي همچون برج خنك كننده ، پمپ ها و هواساز ها

جهت ثبت نام لازمست مبلغ 2.000.000ریال به حساب موسسه به شماره حساب ملی 0345515835000 به نام اموزشگاه دانش تاسیسات  واریز نمائید و سپس با شماره 09139598636 تماس حاصل فرمائید. فیش واریز به همراه دو قطعه عکس 3*4 به همراه دیگر مدارک در اولین روز تشکیل کلاس تحویل گردد.

تلفن تماس :

03132722459

09139598636

09134035326

09103002194

 

ارتباط با ما

شعبه اصفهان: خیابان هشت بهشت غربی-انتهای ملک شمالی

تلفن: 03132722459 - 09139598636

شعبه تهران:شهر ری- سه راه ورامین - خیابان شهید غیوری- کوچه شهید صالحی( گلستان چهارم) سرای محله غیوری

تلفن: 02133372675- 09902408636

سامانه پیامک:

5000203002020

جهت ثبت نام مشخصات خود را به شماره فوق پیامک نمائید.

دوره پکیج+اموزش کولرگازی +چیلر+آموزش تاسیسات

Template Design:Dima Group